Potrzebujesz grafika komputerowego?

Rozumiemy dlaczego.

Projektowanie graficzne jest ważnym narzędziem, które poprawia sposób komunikowania się z innymi ludźmi. Służy do przekazywania pomysłów w sposób nie tylko skuteczny, ale także piękny.

Ludzie kupują oczami.

Dobra oprawa graficzna pozwala wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na patrzących. Istoty ludzkie formułują wstępne opinie w ciągu kilku sekund. Estetyczna, profesjonalnie zaprojektowana grafika sprawi, że inne osoby będą pozytywnie oceniać Twój produkt, usługę lub markę.

Niech grafika Cię wyróżni.

Ludzie mają wybór. Projekt graficzny wyróżni Twój produkt w umysłach klientów i może wpływać na ich wybory, zarówno celowo, jak i podświadomie. Z natury ludzie lubią obcować z rzeczami, które dobrze wyglądają i sprawiają, że czują się dobrze. Inwestując w wysokiej jakości projekt graficzny, znacząco zwiększasz zdolność swojej marki do wyróżnienia się w umysłach potencjalnych klientów.

Trafna grafika przekazuje wiarygodność i profesjonalizm.

Mieliśmy przyjemność pracować przy projektach dla największych marek takich jak: Mattel, Lech, Adidas, Fisher Price, Kozel, Wolf, Hi Hibrid ale naszą codziennością jest też praca dla lokalnych firm.

Niezależnie od tego, czy jest to wersja drukowana, czy online, od wizytówek po billboardy, logo, projekty opakowań, ulotki, materiały do social media, OE Media jest gotowe sprostać Twoim potrzebom graficznym.

Sprawdźmy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Na pewno zastanawiasz się ile kosztuje przygotowanie grafiki spełniającej Twoje oczekiwania.

Stawka godzinowa grafika to 100 zł netto za godzinę, ale to tak naprawdę niewiele mówi, ponieważ oszacowanie kosztów pracy zależy tego jak skomplikowanej pracy od nas wymagasz. Ten sam typ zlecenia może zająć dwie albo i pięć godzin w zależności od oczekiwań klienta.

Dlatego porozmawiajmy o konkretach.

Zadzwoń, napisz...

Mariusz Tęczyński
Grafika / strony internetowe
Tel. 516 736 763
e-mail: mariusz@oemedia.pl

... lub zostaw na siebie namiary.